Marek JakubíkPartner

V roce 1999 ukončil Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, kde rovněž v roce 2000 úspěšně složil rigorózní zkoušku. V letech 1999 – 2002 nastoupil jako koncipient do sdružení advokátů Kubiczek & Hajduk. Od roku 2003 působí jako advokát a společník v Advokátní kanceláři HAJDUK & PARTNERS.

Od roku 2004 vykonává advokacii také na území Slovenské republiky jako advokát zapsaný u Slovenské advokátní komory. Od roku 2007 je z pozice jednatele Advokátní kanceláře HAJDUK & PARTNERS s.r.o. pověřen řízením pobočky v Jablunkově a správou agendy související s výkonem advokacie na Slovensku.

V roce 2010 se stal společníkem a jednatelem partnerské společnosti Advokátska kancelária JAKUBÍK & HAJDUK, s.r.o. se sídlem v Čadci. Od roku 2013 je členem rozkladové komise pro oblast dohledu nad zadáváním veřejných zakázek při Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže v Brně.

Ve své advokátní činnosti se specializuje na občanské právo hmotné a procesní, právní vztahy k nemovitostem a věnuje se právu správnímu a rodinnému. Dlouhodobě zastupuje obce a města v regionu svého působení.

Hovoří polsky a slovensky.

KONTAKT
Tel.: +420 558 357 270
Email: jablunkov@hajduk.cz

Blog autora

< Zpět