Umístění v žebříčku Právnická firma roku

Umístění v žebříčku Právnická firma roku

V pražském Paláci Žofín byly 1. listopadu 2021 vyhlášeny výsledky firemního žebříčku Právnická firma roku 2021. Výsledky již 14. ročníku vyhlašovala jako vždy společnost EPRAVO.CZ. Stejně jako
v minulých letech i nad letošním ročníkem převzalo záštitu Ministerstvo spravedlnosti a záštitu nad galavečerem pak již tradičně Česká advokátní komora. Vítěze žebříčku Právnická firma roku 2021 určila nezávislá skupina hodnotitelů z řad firem a institucí a rovněž zástupci pořádající společnosti EPRAVO.CZ, která činnost právníků v České republice monitoruje dlouhodobě.

Advokátní kancelář HAJDUK & PARTNERS s.r.o. se v letošním roce těšila ze své premiérové účasti v tomto prestižním žebříčku. S velkým nadšením jsme proto sledovali vyhlášení výsledků, ve kterých byla naše advokátní kancelář hned ve třech kategoriích zařazena mezi doporučované kanceláře.

Advokátní kancelář HAJDUK & PARTNERS s.r.o. byla pro rok 2021 vyhlášena jako doporučovaná kancelář v kategoriích:

  • Kapitálové trhy a
  • Trestní právo.

A rovněž ve zvláštní kategorii:

  • Česká firma na mezinárodních trzích.

Všech těchto umístění si velmi vážíme. Zvláště zařazení mezi nejlepší české kanceláře působící
na mezinárodních trzích považujeme za zúročení mnohaletých zkušeností z působení Advokátní kanceláře HAJDUK & PARTNERS s.r.o. v Polsku a na Slovensku.

Těchto ocenění bychom však nikdy nemohli dosáhnout bez našich klientů a skvělého týmu. Těm všem patří velký dík!

Související články

Máme nového advokáta

Máme nového advokáta

Od začátku července se náš tým advokátů rozrostl o nového člena. Radim Kwaczek, který je součástí naší kanceláře už od studentských let složil...

Zveřejněno